Strona Główna
Polski English Deutsch
Szukaj: » Zewnętrzna Wyszukiwarka Google

Portal Motorowodny

Witamy serdecznie!

Witamy w portalu ribypontony.pl – pierwszym tego typu portalu w Polsce. Został on stworzony przez pasjonatów sportów wodnych i motorowodnych. W ten sposób chcemy propagować tę formę wypoczynku i pomagać wszystkim, zarówno początkującym, jak i profesjonalistom w realizacji swoich planów i marzeń.

Nie jesteśmy sklepem, ani przedstawicielstwem żadnej firmy. Nie zależy nam na promowaniu jakiegoś konkretnego sprzętu czy też marki. Chcielibyśmy pomóc w doborze sprzętu odpowiadającego Waszym potrzebom, a jednocześnie możliwościom finansowym. Aby spełniać Państwa wymagania stworzyliśmy porównywarkę sprzętu i łodzi, która została podzielona na trzy kategorie: riby, pontony oraz silniki zaburtowe. Oprócz przedstawienia „suchych” danych technicznych prezentujemy także oceny użytkowników wystawione poszczególnym łódkom, pontonom i silnikom. Zachęcamy również do dodawania swoich ocen i komentarzy.

Systematycznie uaktualniając zakładkę Gdzie pływać wspomagamy rozwój tej dyscypliny sportu i rekreacji. Początkujący użytkownicy znajdą u nas wiele cennych wskazówek takich jak sposób zdobycia uprawnień czy jak zarejestrować i ubezpieczyć sprzęt. W zakładce Serwis chcemy dodatkowo służyć radą i pomocą w przypadku ewentualnych usterek sprzętu.

Jesteśmy pasjonatami i znawcami tej tematyki, ale nikt nie jest w stanie wiedzieć wszystkiego. Dlatego do Państwa dyspozycji oferujemy Forum motorowodne, gdzie możecie zadawać nurtujące Was pytania, informować o imprezach i wydarzeniach, szukać pomocy czy wspólnie z innymi użytkownikami rozwiązywać problemy. Forum dostępne jest dla wszystkich, którzy chcą się wypowiedzieć na jakikolwiek temat związany z tematyką motorowodną.

Aby uatrakcyjnić serwis dodaliśmy zakładkę Galeria, w której zamieszczamy zdjęcia z wydarzeń i nie tylko. Zachęcamy wszystkich użytkowników do przesyłania zdjęć swoich łodzi oraz z imprez, zawodów i innych wydarzeń, w których uczestniczyliście.

Chcemy nieustannie ulepszać nasz portal, dlatego jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi i sugestie z Waszej strony. Jeśli strona nie spełnia Państwa oczekiwań zachęcamy do podzielenia się swoimi spostrzeżeniami korzystając z zakładki Kontakt.

Zainteresowanych reklamą na stronach naszego portalu zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami w zakładce Reklama w stopce strony lub kontaktu.

Szukasz pomocy z zakupie, naprawie, sprzedaży albo potrzebujesz porady?
Skontaktuj się z Nami za pomocą formularza kontaktowego a chętnie pomożemy!

Zapraszamy do korzystania z portalu!
 
Z pozdrowieniami
Zespół ribypontony.pl

Więcej »

Aktualności

06-04-2011

Kolejna edycja dni testowych Yamaha

Kolejna edycja dni testowych Yamaha

Yamaha Motor Polska zaprasza na dni testowe Yamaha Marine 2011. Spróbuj swoich sił na najnowszym modelu skutera wodnego VXR, po raz pierwszy zobacz luksusowe jednostki Harris, poczuj adrenalinę na RIB-ie Arimara z najnowszą F70 lub relaksuj się na łodzi Galeon Galia 620 wyposażonej w silnik F150.

Komentarze (1) »

27-03-2011

Honda w pogoni za konkurencją. Jest pierwszy BF250

Honda w pogoni za konkurencją.  Jest pierwszy BF250

 Na międzynarodowych targach wodnych w Miami Honda Marin zaprezentowała prototyp nowego modelu BF250. Będzie to flagowy  silnik tej marki. Pionier czterosuwowych silników w dziedzinie marin jak zawsze postawił na przyjazność  środowisku, budując silnik życzliwy ekologii, ekonomiczny, a zarazem niepozbawiony wysokich osiągów.

Komentarze (5) / Więcej »

24-03-2011

Dobra wiadomość dla Wrocławskich motorowodniaków

Dobra wiadomość dla Wrocławskich motorowodniaków

Wyciąg do nart wodnych i wakeboardingu, najpierw mniejszy, potem profesjonalny powstanie na terenie akwenu Glinianki we Wrocławiu. Wczoraj przetarg na dzierżawę tego terenu od MCS-u wygrała spółka Wake Park. Termin oddania całego obiektu do użytku przewidywany jest na maj 2012 roku.

Komentarze (3) / Więcej »

02-03-2011

23 Targi Sportów Wodnych i Rekreacji WIATR i WODA 2011

23 Targi Sportów Wodnych i Rekreacji WIATR i WODA 2011

Jeszcze kilka chwil i rozpoczną się największe nie tylko w Polsce, ale i w Europie Środkowo  -Wschodniej targi żeglarskie. Blisko pół tysiąca wystawców z Polski, Europy, Azji, Australii, Ameryki Północnej i Południowej oraz około 150 łodzi, dziesiątki premier - to wszystko czeka zwiedzających we wszystkich halach Centrum EXPO XXI w dniach 3-6 marca 2011 r. Już dziś serdecznie zapraszamy do odwiedzenia XXIII Targów WIATR i WODA w Warszawie.

Komentarze (0) / Więcej »

05-02-2011

Szanty we Wrocławiu

Komentarze (1) / Więcej »

08-01-2011

ribypontony.pl na facebooku

ribypontony.pl na facebooku

Zapraszamy wszystkich wielbicieli serwisu ribypontony.pl na facebook

Komentarze (0) / Więcej »

06-01-2011

Boatshow Poznań 2010

Boatshow Poznań 2010

W dniach 12 - 14 listopada br. tereny Międzynarodowych Targów Poznańskich zamieniły się w europejskie centrum żeglarstwa i sportów wodnych.  Podczas targów Boatshow można było podziwiać ponad 150 jednostek pływających.:

Komentarze (0) / Więcej »

31-12-2010

Kalendarz Targów Wodnych 2011

Kalendarz Targów Wodnych 2011

Zapraszamy do zapoznania się z kalendarzem targów wodnych 2011 w Europie.

Komentarze (0) / Więcej »

05-11-2010

Żeglarski weekend w Poznaniu

Żeglarski weekend w Poznaniu

Ponad 200 firm z kraju i z zagranicy uczestniczyć będzie w XII edycji Targów Żeglarstwa i Sportów Wodnych BOATSHOW 2010.
W dniach od 12 do 14 listopada, Wystawcy zaprezentują ponad 150 modeli jachtów żaglowych, motorowych oraz innego sprzętu pływającego a wśród nich premiery na najbliższy sezon.
Wystawcami Boatshow 2010 są największe polskie stocznie, dystrybutorzy jachtów żaglowych i motorowych, ożaglowania, wyposażeni, firmy czarterowe oraz wydawnictwa branżowe.
Targi Boatshow odwiedzą miłośnicy żeglarstwa i sportów wodnych, przedstawiciele Izb Handlowych Niemiec, Chorwacji, Włoch Rosji, Czech, Szwecji i Danii oraz przedsiębiorcy z Polski.

Komentarze (0) / Więcej »

07-08-2010

Wiatr i Woda na wodzie

Wiatr i Woda na wodzie

Z WIATREM I WODĄ W GDYNI

Od 5 do 8 sierpnia zapraszamy Państwa do Gdyni na wielkie święto sportów wodnych - Targi i Festiwal Żeglarski WIATR i WODA na wodzie. Najpiękniejsze jachty, najszybsze łodzie motorowe, skutery, nowoczesny sprzęt żeglarski i motorowodny przez cztery dni można będzie oglądać w przystani jachtowej „Marina Gdynia”. Nad przedsięwzięciem honorowy patronat sprawuje m.in. Prezydent Gdyni Pan Wojciech Szczurek, partnerem targów jest miesięcznik „Żagle”, Targi organizuje Murator EXPO.

Komentarze (0) / Więcej »

06-07-2010

Czym się kierować przy zakupie silnika zaburtowego?

Czym się kierować  przy zakupie silnika zaburtowego?

Dobiegła końca kolejna sonda. Tym razem dotycząca cech którymi kierujecie się przy zakupie silnika zaburtowego.

Komentarze (1) / Więcej »

15-06-2010

Zmiana serwera

Zmiana serwera

16.06.2010-20.06.2010 trwają prace nad zmianą serwera. Za wszystkie utrudnienia w funkcjonowaniu strony serdecznie przepraszamy. Wszelkie uwagi proszę kierować na adres info@ribypontony.pl

Zespół ribypontony.pl

Komentarze (0) / Więcej »

24-03-2010

Podwodny RIB

Podwodny RIB

Prototyp niezwykłej łodzi RIB jest obecnie w budowie.
Podwodne hybrydy będą mogły poruszać się zarówno pod wodą jak i na jej powierzchni. Główne zastosowanie tego wynalazku to utrzymanie i przeprowadzanie napraw podwodnych oraz platform wiertniczych, konstrukcji nośnych mostów, podwodnych zadań w portach, dokach oraz przewóz pracowników i oczywiście jako atrakcja turystyczna czyli sea safari.

Komentarze (4) / Więcej »

10-03-2010

Nowe produkty E&T Marine

Nowe produkty E&T Marine

Zapraszamy do zapoznania się z produktami firmy E&T Marine, która powiększyła swoją ofertę pontonów oraz łodzi RIB.
Do katalogu RIB dołączyły trzy serie łodzi hybrydowych.

Komentarze (2) / Więcej »

09-03-2010

XXII edycja WIATR i WODA

XXII edycja WIATR i WODA

XXII edycja WIATR i WODA

W dniach 11-14 marca 2010 roku w Warszawie odbędą się 22 Targi Sportów Wodnych i Rekreacji WIATR i WODA. W Warszawskim Centrum EXPO XXI przy ulicy Prądzyńskiego 12/14 spotkają się przedstawiciele branży i miłośnicy sportów i rekreacji na wodzie z Polski i z zagranicy. Targi WIATR i WODA są największą i najstarszą w Polsce imprezą wystawienniczą branży sportów wodnych i rekreacji. Odbywają się od 20 lat, od czterech lat mają swoją nadmorską edycję na wodzie w Gdyni

Komentarze (0) / Więcej »

« Nowsze wiadomości
Starsze wiadomości »

Linki

» Łodzie Motorowe
» Jachty Motorowe
» Skutery Wodne

Newsletter


Sonda

Największą zaletą łodzi pneumatycznych jest:

Waga
Cena
Możliwość składania
Wygląd
Właściwości nautyczne
BezpieczeństwoTop 5

» RIBy