Strona Główna
Polski English Deutsch
Szukaj: » Zewnętrzna Wyszukiwarka Google

Aktualności

10-03-2010

Nowe produkty E&T Marine

Nowe produkty E&T Marine

Zapraszamy do zapoznania się z produktami firmy E&T Marine, która powiększyła swoją ofertę pontonów oraz łodzi RIB.
Do katalogu RIB dołączyły trzy serie łodzi hybrydowych:
Seria HSR to linia trzech bardzo lekkich i małych RIBów, idealnie nadających się jako dodatkowa łódź na większych 
jednostkach pływających.
Seria HSF to gama prostych, idealnych zarówno do sportu jak i rekreacji łodzi RIB o długościach od 330cm do 730cm.
Venus to najciekawsza propozycja Firmy E&T Marine. To nowa seria jednostek zaprojektowana dla wymagających użytkowników, elegancka, z bogatym wyposażeniem w standardzie. Swoją stylistyką przyciąga uwagę, a jednocześnie nawiązuje do najlepszych wzorców i kanonów budowy łodzi.
Nowe pontony E&T Marine to przede wszystkim Sport Special Edition, bardzo szeroka gama pontonów o wszechstronnym zastosowaniu dzięki różnorodności podłogi - PL- podłoga drewniana, AL- podłoga aluminium, AIRMAT- mata powietrzna, VIB- podłoga powietrzna.
W ofercie gumiaków E&T Marine prezentuje pontony wędkarskie z rolowaną podłogą.
Linia Rescure stworzona została na potrzeby służb wodnych. Zaprojektowana do profesjonalnego użytku, charakteryzuje się mocną konstrukcją.
Pontony do raftingu.
Innowacyjną propozycją tego producenta jest ponton z laminatową konsolą z siedziskiem na którym bez problemu mogą usiąść dwie osoby. Solidna, mocna konstrukcja pozwala na pewne, swobodne sterowanie kierownicą.
Ciekawostką, niekoniecznie z dziedziny RIBów i pontonów, ale na pewno wartą uwagi, jest Wielofunkcyjny MULTIFUN 4 in 1.
MultiFUN zaprojektowany został do uprawiania sportów wodnych i rekreacji, to kajak, deska surfingowa, materac i żaglówka w jednym. Niewątpliwie największymi zaletami tego produktu jest mała waga oraz łatwość obsługi.
Ponadto E&T Marine prowadzi pełen serwis swoich produktów a także sprzedaje wszystkie potrzebne do nich akcesoria, miedzy innymi: daszki, pompki, manometry, ciężarki, koła do pontonów i wiele innych...
W ich ofercie znaleźć można również przyczepy podłodziowe, parki wodne, zabawki do holowania oraz silniki spalinowe Parsun i pełną kolekcje silników elektrycznych Floveri

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą RIBów i pontonów jak rownież na stronę firmy E&T Marine.

Produkty E&T Marine będzie można zobaczyć na zbliżających sie targach Wiatr i Woda w Warszawie które rozpoczynają sie już 11 Marca 2010r.

Komentarze


~jasz57.12@onet.pl
2012-08-20 18:48:46

sprzęt wysokiej klasy jest guzik warty bez kółek do wodowania i rolki kotwicznej co ułatwia użytkowanie więc nie było co liczyć na rozwiązania mądrych inżynierów i sam zaprojektowałem kółka i rolkę do pontonów które w stosunku do obecnych rozwiązań to jak mercedes do wózka inwalidzkiego zainteresowanych zapraszam~Trabant1954
2013-02-17 13:22:31

Jeżeli są takie dobre to chętnie bym zobaczył,sam potrzebuję takie kółka,bo te co oglądałem są albo drogie albo niezbyt atrakcyjneDodaj komentarz

Podpis:
W celu weryfikacji antyspamowej wprowadź wartość wyrażenia : 3+1=

Linki

» Łodzie Motorowe
» Jachty Motorowe
» Skutery Wodne

Newsletter


Sonda

Największą zaletą łodzi pneumatycznych jest:

Waga
Cena
Możliwość składania
Wygląd
Właściwości nautyczne
BezpieczeństwoTop 5

» RIBy