Strona Główna » Silniki Zaburtowe » Tohatsu » MD 50B EPTOL
Polski English Deutsch
Szukaj: » Zewnętrzna Wyszukiwarka Google

Tohatsu MD 50B EPTOL

Tohatsu MD 50B EPTOL - Parametry

Moc (KM):50
Typ silnika:dwusuw
Cylindry:3
Pojemność (cm3):697
Waga (kg):97
Zasilanie:wtrysk
Osiągi R.P.M:5150-5850
Biegi:F-N-R
Ładowanie:v
Oznaczenie kolumny:L
Długość kolumny:508
Chłodzenie:woda
Podnoszenie silnika:power trim & tilt
Rozruch:elektryczny
Sterowanie:manetka
Manetka w cenie:v
Obrotomierz w cenie:v
Zbiornik paliwa (l):25
Śruba napędowa:v
Cena rynkowa:4.927,00 euro (03.2009)
Źródło:www.tohatsu.pl
Strona producenta:www.tohatsu.com
Strona dystrybutora:www.tohatsu.pl
Dostępność w Polsce:tak

» Gdzie kupić? «       » Porównaj «

Facebook
Sumaryczna ocena

Budowa i jakość wykonania:***ooo 3.00
Niezawodność:***ooo 3.00
Spalanie:***ooo 3.00
Głośność:**oooo 2.50
Cena/jakość:***ooo 3.00
Serwis (dostępność):**oooo 1.50
Dostępność:**oooo 2.50
Średnia:**oooo 2.64

Opinie czytelników


Budowa i jakość wykonania:******
Niezawodność:******
Spalanie:******
Głośność:*****o
Cena/jakość:******
Serwis (dostępność):******
Dostępność:******
Średnia:******
~Bartek
2011-04-26 21:32:11

Użytkuje od: Tego sezonu, rok 2011, nie mogłem wybrać tego roku w rozwijanej liście na stronce

Rok produkcji: 2009

Jaka wersja: MD 50 EPTOL

Wady : nie stwierdziłem

Zalety: Pod każdym względem (głośność, kultura pracy, spalanie) dorównuje 4-suwom, jak zapowiadał producent. Silnik lekki i zapewniający świetne przyspieszenie (łódź 300 kg). Całkowicie "made in Japan". Osprzęt w cenie, również świetnej jakości. Dzięki 2-suwowej konstrukcji liczba czynności serwisowych zredukowana do minimum, pierwszy przegląd to tylko 48 zł. Duży plus za regulowane wolne obroty przy trollingu oraz licznik motogodzin "zaszyty" w obrotomierzu.

Podsumowanie: Za tę cenę to po prostu okazja na naszym rynku. Nie kupiłbym dziś innego silnika.


Budowa i jakość wykonania:******
Niezawodność:******
Spalanie:******
Głośność:*****o
Cena/jakość:******
Serwis (dostępność):oooooo
Dostępność:****oo
Średnia:****oo
~andrzej
2012-09-20 00:16:06

Użytkuje od: 2006

Rok produkcji: 2004

Jaka wersja: MD 50 EPTOL

Wady : jedyna wada nie dotyczy samego silnika a dostępności części np, wirnik pompy wody, termostat. Po prostu dno! U generalnego importera na Polskę - brak, u dystrybutora na Europę w Holandii - brak. W USA dostępne od ręki ale nie wysyłają do Europy. Tak więc czas oczekiwania przy imporcie przez polskiego dystrybutora z Japonii - nie wiemy, może 7 a może 20 tygodni!!!

Zalety: Niezawodny, oszczędny, kupiłbym po raz kolejny.

Podsumowanie: Lepszy dostęp do podstawowych części i będzie ok.


Budowa i jakość wykonania:oooooo
Niezawodność:oooooo
Spalanie:oooooo
Głośność:oooooo
Cena/jakość:oooooo
Serwis (dostępność):oooooo
Dostępność:oooooo
Średnia:oooooo
~VladimirVtm
2017-09-14 01:17:15

Użytkuje od: Oh Lord. I don't know what to do as I have tons of work to do next week summer. Plus the university exams are approaching, it will be a stretch. I am already freaking out maybe I should [url=http://www.disneyrollergirl.net/thin/adipex-for-weight-loss]read more[/url] to calm down a little bit. Hopefully it will all go well. Wish me luck.

Rok produkcji: 2005

Jaka wersja: Oh Lord. I don't know what to do as I have tons of work to do next week summer. Plus the university exams are approaching, it will be a stretch. I am already freaking out maybe I should [url=http://www.disneyrollergirl.net/thin/adipex-for-weight-loss]read more[/url] to calm down a little bit. Hopefully it will all go well. Wish me luck.

Wady : Oh Lord. I don't know what to do as I have tons of work to do next week summer. Plus the university exams are approaching, it will be a stretch. I am already freaking out maybe I should [url=http://www.disneyrollergirl.net/thin/adipex-for-weight-loss]read more[/url] to calm down a little bit. Hopefully it will all go well. Wish me luck.

Zalety: Oh Lord. I don't know what to do as I have tons of work to do next week summer. Plus the university exams are approaching, it will be a stretch. I am already freaking out maybe I should [url=http://www.disneyrollergirl.net/thin/adipex-for-weight-loss]read more[/url] to calm down a little bit. Hopefully it will all go well. Wish me luck.

Podsumowanie: Oh Lord. I don't know what to do as I have tons of work to do next week summer. Plus the university exams are approaching, it will be a stretch. I am already freaking out maybe I should [url=http://www.disneyrollergirl.net/thin/adipex-for-weight-loss]read more[/url] to calm down a little bit. Hopefully it will all go well. Wish me luck.


Budowa i jakość wykonania:oooooo
Niezawodność:oooooo
Spalanie:oooooo
Głośność:oooooo
Cena/jakość:oooooo
Serwis (dostępność):oooooo
Dostępność:oooooo
Średnia:oooooo
~VikaIca
2017-09-20 01:43:43

Użytkuje od: Oh Lord. I don't know what to do as I have Lots of work to do next week month. Plus the university exams are getting, it will be a hell. I am already being anxious maybe I should [url=http://girlmeetsdress.com/art/modafinil-legal-status]link[/url] to calm down a little bit. Hopefully it will all go well. Wish me luck.

Rok produkcji: 1985

Jaka wersja: Oh Lord. I don't know what to do as I have Lots of work to do next week month. Plus the university exams are getting, it will be a hell. I am already being anxious maybe I should [url=http://girlmeetsdress.com/art/modafinil-legal-status]link[/url] to calm down a little bit. Hopefully it will all go well. Wish me luck.

Wady : Oh Lord. I don't know what to do as I have Lots of work to do next week month. Plus the university exams are getting, it will be a hell. I am already being anxious maybe I should [url=http://girlmeetsdress.com/art/modafinil-legal-status]link[/url] to calm down a little bit. Hopefully it will all go well. Wish me luck.

Zalety: Oh Lord. I don't know what to do as I have Lots of work to do next week month. Plus the university exams are getting, it will be a hell. I am already being anxious maybe I should [url=http://girlmeetsdress.com/art/modafinil-legal-status]link[/url] to calm down a little bit. Hopefully it will all go well. Wish me luck.

Podsumowanie: Oh Lord. I don't know what to do as I have Lots of work to do next week month. Plus the university exams are getting, it will be a hell. I am already being anxious maybe I should [url=http://girlmeetsdress.com/art/modafinil-legal-status]link[/url] to calm down a little bit. Hopefully it will all go well. Wish me luck.


Dodaj opinię

0123456
Budowa i jakość wykonania:
Niezawodność:
Spalanie:
Głośność:
Cena/jakość:
Serwis (dostępność):
Dostępność:
0123456

Użytkuje od:
Rok produkcji:
Jaka wersja:
Wady :
Zalety:
Podsumowanie:
Podpis:
W celu weryfikacji antyspamowej wprowadź wartość wyrażenia : 3+1=

Linki

» Łodzie Motorowe
» Jachty Motorowe
» Skutery Wodne

Newsletter


Sonda

Największą zaletą łodzi pneumatycznych jest:

Waga
Cena
Możliwość składania
Wygląd
Właściwości nautyczne
BezpieczeństwoTop 5

» RIBy