Strona Główna
Polski English Deutsch
Szukaj: » Zewnętrzna Wyszukiwarka Google

Witamy serdecznie!

Witamy w portalu ribypontony.pl – pierwszym tego typu portalu w Polsce. Został on stworzony przez pasjonatów sportów wodnych i motorowodnych. W ten sposób chcemy propagować tę formę wypoczynku i pomagać wszystkim, zarówno początkującym, jak i profesjonalistom w realizacji swoich planów i marzeń.

Nie jesteśmy sklepem, ani przedstawicielstwem żadnej firmy. Nie zależy nam na promowaniu jakiegoś konkretnego sprzętu czy też marki. Chcielibyśmy pomóc w doborze sprzętu odpowiadającego Waszym potrzebom, a jednocześnie możliwościom finansowym. Aby spełniać Państwa wymagania stworzyliśmy porównywarkę sprzętu i łodzi, która została podzielona na trzy kategorie: riby, pontony oraz silniki zaburtowe. Oprócz przedstawienia „suchych” danych technicznych prezentujemy także oceny użytkowników wystawione poszczególnym łódkom, pontonom i silnikom. Zachęcamy również do dodawania swoich ocen i komentarzy.

Systematycznie uaktualniając zakładkę Gdzie pływać wspomagamy rozwój tej dyscypliny sportu i rekreacji. Początkujący użytkownicy znajdą u nas wiele cennych wskazówek takich jak sposób zdobycia uprawnień czy jak zarejestrować i ubezpieczyć sprzęt. W zakładce Serwis chcemy dodatkowo służyć radą i pomocą w przypadku ewentualnych usterek sprzętu.

Jesteśmy pasjonatami i znawcami tej tematyki, ale nikt nie jest w stanie wiedzieć wszystkiego. Dlatego do Państwa dyspozycji oferujemy Forum motorowodne, gdzie możecie zadawać nurtujące Was pytania, informować o imprezach i wydarzeniach, szukać pomocy czy wspólnie z innymi użytkownikami rozwiązywać problemy. Forum dostępne jest dla wszystkich, którzy chcą się wypowiedzieć na jakikolwiek temat związany z tematyką motorowodną.

Aby uatrakcyjnić serwis dodaliśmy zakładkę Galeria, w której zamieszczamy zdjęcia z wydarzeń i nie tylko. Zachęcamy wszystkich użytkowników do przesyłania zdjęć swoich łodzi oraz z imprez, zawodów i innych wydarzeń, w których uczestniczyliście.

Chcemy nieustannie ulepszać nasz portal, dlatego jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi i sugestie z Waszej strony. Jeśli strona nie spełnia Państwa oczekiwań zachęcamy do podzielenia się swoimi spostrzeżeniami korzystając z zakładki Kontakt.

Zainteresowanych reklamą na stronach naszego portalu zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami w zakładce Reklama w stopce strony lub kontaktu.

Szukasz pomocy z zakupie, naprawie, sprzedaży albo potrzebujesz porady?
Skontaktuj się z Nami za pomocą formularza kontaktowego a chętnie pomożemy!

Zapraszamy do korzystania z portalu!
 
Z pozdrowieniami
Zespół ribypontony.pl

Linki

» Łodzie Motorowe
» Jachty Motorowe
» Skutery Wodne

Newsletter


Sonda

Największą zaletą łodzi pneumatycznych jest:

Waga
Cena
Możliwość składania
Wygląd
Właściwości nautyczne
BezpieczeństwoTop 5

» RIBy